Polska, medal pamiątkowy Ogólnopolskiego Kongresu Pedagogicznego Nauczycieli, 1977

Cena wylicytowana: 14 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 22:21:20
188308
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal pamiątkowy Ogólnopolskiego Kongresu Pedagogicznego Nauczycieli, 1977, Aw: Dłoń z której wyrastają strzałki, rozchodzące się na boki, Rw: OGÓLNOPOLSKI / KONGRES / PEDAGOGICZNY / NAUCZYCIELI / WARSZAWA / 1977, dodatkowo pudełko, wewnątrz pudełka dyplom nadania na nazwisko Lucyna Patyna
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz oksydowany, 72.8 x 84 mm, 359.13 g,

Cena końcowa: 14 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 313

1)  14 zł
2)  12 zł