Polska, zestaw 2 odznak, 1930
Zakończenie: 24-10-2019 22:18:40
Polska, zestaw 2 odznak, 1930
188659
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, zestaw 2 odznak, 1930, Tarcza, na której XXV / S.P., w dolnej części 1905-1930, jedna odznaka mocowana na szpilkę, druga, sygnowana B.A.P., na słupek |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | razem 2 ładne sztuki |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 151