Polska, Odznaka Grunwaldzka, ok. 1961-1980 (?)

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 22:18:00
188657
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Odznaka Grunwaldzka, ok. 1961-1980 (?), Ostrołukowa tarcza, na jej górnej krawędzi Orzeł z tarczą amazonek, na tarczy 1410 - 1945 / GRUNWALD / BERLIN, niżej dwa miecze sztychami do dołu, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowana na nakrętkę, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 27.6 x 54.2 mm, 12.40 g, ładnie zachowana
Literatura: Stela II.31, Oberleitner T.II s. 284-285

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 954

1)  20 zł
2)  18 zł