Polska, medal na pamiątkę 25. rocznicy założenia Łódzkiej Straży Ogniowej Ochotniczej, 1901
Zakończenie: 24-10-2019 22:17:40
188656
Opis: | Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal na pamiątkę 25. rocznicy założenia Łódzkiej Straży Ogniowej Ochotniczej, 1901, Medal, w medalionie XXV, w otoku Л.П.О., na stronie odwrotnej wygrawerowane H. Вейнертъ, odznaka dwuczęściowa |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 30.9 x 39.2 mm, 9.75 g, patyna, ładny |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 317