Polska, medal na pamiątkę 25. rocznicy założenia Łódzkiej Straży Ogniowej Ochotniczej, 1901
Zakończenie: 24-10-2019 22:17:20
188655
Opis: | Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal na pamiątkę 25. rocznicy założenia Łódzkiej Straży Ogniowej Ochotniczej, 1901, Wieniec, w którym XXV / ЛОДЗЬ / 1876-1901, na dole sygnatura G. i M. - WARSZAWA, na stronie odwrotnej w wieńcu herb straży pożarnej, wyżej Л.П.О., odznaka jednoczęściowa |
Stan zachowania: | I-/II+, Nearly Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | brąz, 30.6 mm, 13.60 g, patyna, ładne |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 323