Polska, medal na pamiątkę 25. rocznicy założenia Łódzkiej Straży Ogniowej Ochotniczej, 1901

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 22:17:20
188655
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal na pamiątkę 25. rocznicy założenia Łódzkiej Straży Ogniowej Ochotniczej, 1901, Wieniec, w którym XXV / ЛОДЗЬ / 1876-1901, na dole sygnatura G. i M. - WARSZAWA, na stronie odwrotnej w wieńcu herb straży pożarnej, wyżej Л.П.О., odznaka jednoczęściowa
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 30.6 mm, 13.60 g, patyna, ładne

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 299

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  250 zł
4)  230 zł
5)  140 zł
6)  130 zł
7)  95 zł