Niemcy, odznaka jubileuszowa - 10-lecie straży pożarnej w Pfaffendorf
Zakończenie: 24-10-2019 22:17:00
188654
Opis: | Niemcy, odznaka jubileuszowa - 10-lecie straży pożarnej w Pfaffendorf, Prostokąt, na którym tarcza z X na środku, u góry FÜR 10 JAHRIGE - DIENSTZEIT, z dołu wystają liście dębu, na stronie odwrotnej w tarczy herb straży pożarnej, wyżej PFAFFENDORFER - FEUEHRWEHR, odznaka dwuczęściowa |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | tombak, emalia, 21.1 x 36.7 mm, 9.61 g, wykruszenia i przetarcia emalii |
Cena wywoławcza: 9 zł
Cena szacunkowa: 15 zł
Ilość odsłon: 380