Niemcy, odznaka jubileuszowa - 10-lecie straży pożarnej w Pfaffendorf

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 22:17:00
188654
Opis: Niemcy, odznaka jubileuszowa - 10-lecie straży pożarnej w Pfaffendorf, Prostokąt, na którym tarcza z X na środku, u góry FÜR 10 JAHRIGE - DIENSTZEIT, z dołu wystają liście dębu, na stronie odwrotnej w tarczy herb straży pożarnej, wyżej PFAFFENDORFER - FEUEHRWEHR, odznaka dwuczęściowa
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: tombak, emalia, 21.1 x 36.7 mm, 9.61 g, wykruszenia i przetarcia emalii

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 9 zł
Cena szacunkowa: 15 zł
Ilość odsłon: 354

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  48 zł
4)  36 zł
5)  9 zł