Polska, S.P.P.H (Spółdzielnia Pracy Produkcyjno - Handlowa) w Łodzi - odznaka pamiątkowa
Zakończenie: 24-10-2019 22:13:40
188644
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, S.P.P.H (Spółdzielnia Pracy Produkcyjno - Handlowa) w Łodzi - odznaka pamiątkowa, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana F.SZCZEPAŃSKI - ŁÓDŹ |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | mosiądz złocony, 26.1 x 32.8 mm, 7.22 g, ładna |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 156