Polska, odznaka za II Powszechny Spis Ludności
Zakończenie: 24-10-2019 22:12:20
188640
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka za II Powszechny Spis Ludności, Żniwiarka pochylona nad snopkiem, w otoku ZA OFIARNĄ PRACĘ 9 XII 1931, na stronie odwrotnej punce srebra, w otoku II POWSZECHNY SPIS LUDNOŚCI, odznaka jednoczęściowa, mocowana na nakrętkę, odznaka projektu Stanisława Repety, ustanowiona 2.9.1931 r. |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro próby '875', 30.1 mm, 11.73 g, złotawa patyna |
Literatura: | Strzałkowski 690 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 245