Polska, zestaw 4 guzików wz. 28
Zakończenie: 24-10-2019 22:12:00
188639
Opis: | Polska - Rzeczpospolita Polska 1918-1939, zestaw 4 guzików wz. 28, w skład zestawu wchodzą 3 guziki o średnicy ok. 25 mm, sygnowane N/S JEDNOSTAJNY / J. M. W. / ALPACCA oraz jeden o średnicy 16.6 mm, sygnowany N/S JEDNOSTAJNY / S. F. W. / ALPACCA |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | razem 4 ładne sztuki |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 688