Polska, zestaw 4 guzików wz. 28

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 22:12:00
188639
Opis: Polska - Rzeczpospolita Polska 1918-1939, zestaw 4 guzików wz. 28, w skład zestawu wchodzą 3 guziki o średnicy ok. 25 mm, sygnowane N/S JEDNOSTAJNY / J. M. W. / ALPACCA oraz jeden o średnicy 16.6 mm, sygnowany N/S JEDNOSTAJNY / S. F. W. / ALPACCA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: razem 4 ładne sztuki

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 627

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  44 zł