Polska, Odznaka Strzelecka III klasy, od 1930
Zakończenie: 24-10-2019 22:10:20
188634
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, Odznaka Strzelecka III klasy, od 1930, Warszawa, Krzyż, na który nałożony romb, na którym tarcza strzelecka z Orłem strzeleckim, na stronie odwrotnej sygnatura A.NAGALSKI / WARSZAWA, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana KRAJ. MEDALJERNIA / A.NAGALSKI - WARSZAWA / BIELAŃSKA N 16 |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 30.8 x 30.8 mm, 14.24 g, bardzo ładna |
Literatura: | Sawicki/Wielechowski s. 598 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 1041