Polska, Odznaka Strzelecka III klasy, od 1930

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 22:10:20
188634
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, Odznaka Strzelecka III klasy, od 1930, Warszawa, Krzyż, na który nałożony romb, na którym tarcza strzelecka z Orłem strzeleckim, na stronie odwrotnej sygnatura A.NAGALSKI / WARSZAWA, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana KRAJ. MEDALJERNIA / A.NAGALSKI - WARSZAWA / BIELAŃSKA N 16
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 30.8 x 30.8 mm, 14.24 g, bardzo ładna
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 598

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 973

1)  150 zł
2)  150 zł
3)  65 zł
4)  55 zł
5)  48 zł