Polska, Odznaka LOPP (Ligi Obrony Powietrznej i Przeciwgazowej)
Zakończenie: 24-10-2019 22:09:00
188630
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, Odznaka LOPP (Ligi Obrony Powietrznej i Przeciwgazowej), Śmigło, na środku którego wieniec, w górnej części wieńca L.O.P.P., na dole maska przeciwgazowa, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowana na agrafkę |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | tombak, 43.3 x 18.3 mm, 2.27 g, patyna |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 252