Polska, odznaka Związku Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej, 1926-1939

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 22:08:40
188629
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka Związku Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej, 1926-1939, Dwa skrzyżowane miecze na których krzyż kawalerski, na ramionach krzyża Z-O-R, na środku tarcza z Orłem w koronie, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana E. M. UNGER / LWÓW - No 4777
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak, srebro, emalia, 20.2 x 20.5 mm, 4.54 g, niewielkie spękania i wykruszenia emalii
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 601

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 229

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  115 zł
4)  65 zł