Polska, odznaka Związku Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej, 1926-1939
Zakończenie: 24-10-2019 22:08:40
188629
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka Związku Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej, 1926-1939, Dwa skrzyżowane miecze na których krzyż kawalerski, na ramionach krzyża Z-O-R, na środku tarcza z Orłem w koronie, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana E. M. UNGER / LWÓW - No 4777 |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | tombak, srebro, emalia, 20.2 x 20.5 mm, 4.54 g, niewielkie spękania i wykruszenia emalii |
Literatura: | Sawicki/Wielechowski s. 601 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 251