Polska, odznaka honorowa „Za walkę o szkołę polską” - miniatura, od ok. 1930

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 22:07:00
188624
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka honorowa „Za walkę o szkołę polską” - miniatura, od ok. 1930, Krzyż, na ramionach którego wieniec trzymający czarę, z której wychodzą dwa płomienie, w dolnej części XXV, w medalionie Orzeł i ZA•WALKĘ•O•SZKOŁĘ•POLSKĄ•, , na stronie odwrotnej punca srebra, imiennik WG oraz wygrawerowane 717, odznaka jednoczęściowa, mocowana na agrafkę
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '875', 20.0 x 30.4 mm, 6.79 g, patyna, dwa minimalne wykruszenia emalii

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 308

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  75 zł
4)  50 zł
5)  48 zł