Polska, odznaka honorowa „Za walkę o szkołę polską”, od ok. 1930

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 22:06:40
188623
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka honorowa „Za walkę o szkołę polską”, od ok. 1930, Krzyż, na ramionach którego wieniec trzymający czarę, z której wychodzą dwa płomienie, w dolnej części XXV, w medalionie Orzeł i ZA•WALKĘ•O•SZKOŁĘ•POLSKĄ•, , na stronie odwrotnej punca srebra, imiennik WG oraz wygrawerowane 103, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana W.GONTARCZYK - WARSZAWA / UL. MIODOWA No 19
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '875', 37.9 x 95.0 mm, 32.61 g, patyna, bardzo ładne

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 360

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  460 zł
4)  450 zł
5)  300 zł
6)  270 zł