Polska, Krzyż Legionowy, od 1931

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 22:06:20
188622
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, Krzyż Legionowy, od 1931, Krzyż kawalerski na ramionach którego L - P / 1914 - 1918, medalion w wieńcu, w medalionie JP, na stronie odwrotnej punca srebra i grawera S.K, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana METAL
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '875', 40.7 x 41.1 mm, 9.04 g, patyna, bardzo ładne
Literatura: Stela 2.43

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 796

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  400 zł
4)  370 zł
5)  320 zł
6)  250 zł