Polska, Krzyż Legionowy, od 1931
Zakończenie: 24-10-2019 22:06:20
188622
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, Krzyż Legionowy, od 1931, Krzyż kawalerski na ramionach którego L - P / 1914 - 1918, medalion w wieńcu, w medalionie JP, na stronie odwrotnej punca srebra i grawera S.K, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana METAL |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby '875', 40.7 x 41.1 mm, 9.04 g, patyna, bardzo ładne |
Literatura: | Stela 2.43 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 859