Polska, Odznaka 1 Brygady Legionów "Za wierną służbę", od 1916
Zakończenie: 24-10-2019 22:05:40
188620
Opis: | Polska - I wojna światowa 1914-1918, Odznaka 1 Brygady Legionów "Za wierną służbę", od 1916, Krzyż kawalerski, na ramionach 1 / Br, J - P, w medalionie Orzeł, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana J CHYLIŃSKI - WARSZAWA |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | stal, 32.2 mm, 9.52 g, odznaka lekko skorodowana, po konserwacji |
Literatura: | Sawicki/Wielechowski s. 20-21, Stela 2.11 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 861