Polska, Odznaka 1 Brygady Legionów "Za wierną służbę", od 1916

Polska, Odznaka 1 Brygady Legionów

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 22:05:40
188620
Opis: Polska - I wojna światowa 1914-1918, Odznaka 1 Brygady Legionów "Za wierną służbę", od 1916, Krzyż kawalerski, na ramionach 1 / Br, J - P, w medalionie Orzeł, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana J CHYLIŃSKI - WARSZAWA
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: stal, 32.2 mm, 9.52 g, odznaka lekko skorodowana, po konserwacji
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 20-21, Stela 2.11

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 820

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  300 zł
4)  250 zł
5)  200 zł
6)  150 zł