Polska, pamiątkowa odznaka 1 Pułku Piechoty Legionów Józefa Piłsudskiego, od 1922
Zakończenie: 24-10-2019 22:05:20
188619
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, pamiątkowa odznaka 1 Pułku Piechoty Legionów Józefa Piłsudskiego, od 1922, Krzyż złożony z czterch tarcz-toporów, na każdym cyfra 1, w kątach wici-strzały, w medalionie miniatura odznaki "Za wierną Służbę", na stronie odwrotnej wybite 1735, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakretka sygnowana I KRAJ MEDALJERNIA / A NAGALSKI - WARSZAWA / BIELAŃSKA 16 |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | tombak srebrzony, 32 x 32.1 mm, 19.37 g, bardzo ładna |
Literatura: | Sawicki s. 9, Sawicki/Wielechowski s. 22 |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 634