Polska, odznaka pamiątkowa Polskiej Organizacji Wojskowej, od 1919
Zakończenie: 24-10-2019 22:05:00
188618
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Polskiej Organizacji Wojskowej, od 1919, Krzyż z tłoczonym obrzeżem, w kątach promienie, na ramionach krzyża P - O - W - 1918, na środku JP, na stronie odwrotnej nabite Z i numer 1609, odznaka jednoczęściowa, mocowana na nakretkę, nakrętka sygnowana J.MICHROWSKI / GRAWER - WARSZAWA / NOWY ŚWIAT 15 |
Stan zachowania: | I-/II+, Nearly Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | tombak srebrzony, 32.7 x 32.8 mm, 19.42 g, bardzo ładna |
Literatura: | Stela 3.10, Sawicki/Wielechowski s. 618-619 |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 707