Polska, odznaka pamiątkowa Polskiej Organizacji Wojskowej, od 1919

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 22:05:00
188618
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Polskiej Organizacji Wojskowej, od 1919, Krzyż z tłoczonym obrzeżem, w kątach promienie, na ramionach krzyża P - O - W - 1918, na środku JP, na stronie odwrotnej nabite Z i numer 1609, odznaka jednoczęściowa, mocowana na nakretkę, nakrętka sygnowana J.MICHROWSKI / GRAWER - WARSZAWA / NOWY ŚWIAT 15
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 32.7 x 32.8 mm, 19.42 g, bardzo ładna
Literatura: Stela 3.10, Sawicki/Wielechowski s. 618-619

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 617

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  400 zł
4)  350 zł
5)  290 zł
6)  240 zł