Polska, odznaka 4. Pułku Piechoty Legionów w Kielcach, 1921-1928
Zakończenie: 24-10-2019 22:04:40
188617
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka 4. Pułku Piechoty Legionów w Kielcach, 1921-1928, Odznaka wzoru II - swastyka, w centralnej części Orzeł, z boków napisy ZA WALECZNOŚĆ / 4.P.P.L.P. / RP.1915 / 1916, odznaka jednoczęściowo, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | tombak srebrzony, 39.2 x 38.9 mm, 20.01 g, lekko przetarty środek odznaki |
Literatura: | Sawicki/Wielechowski s. 31, Sawicki s. 18, Stela 2.17.b. |
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 1118