Polska, odznaka instruktorska Szkoły Podchorążych Piechoty w Ostrowi Mazowieckiej, od 1929
Zakończenie: 24-10-2019 22:04:20
188616
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka instruktorska Szkoły Podchorążych Piechoty w Ostrowi Mazowieckiej, od 1929, Orzeł z opuszczonymi skrzydłami, trzymający w szponach naramiennik z ukoronowanym monogramem SP, na dole inicjały J.M., na stronie odwrotnej wygrawerowane CX, odznaka jednoczęściowa, bita z lekką kontrą, mocowanie na słupek, nakretka sygnowana J.MICHROWSKI / GRAWER - WARSZAWA / NOWY ŚWIAT 15 |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | tombak srebrzony, emalia, 37.5 x 40.6 mm, 19.98 g, patyna, pięknie zachowana |
Literatura: | Sawicki/Wielechowski s. 398-399 |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 484