Polska, odznaka instruktorska Szkoły Podchorążych Piechoty w Ostrowi Mazowieckiej, od 1929

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 22:04:20
188616
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka instruktorska Szkoły Podchorążych Piechoty w Ostrowi Mazowieckiej, od 1929, Orzeł z opuszczonymi skrzydłami, trzymający w szponach naramiennik z ukoronowanym monogramem SP, na dole inicjały J.M., na stronie odwrotnej wygrawerowane CX, odznaka jednoczęściowa, bita z lekką kontrą, mocowanie na słupek, nakretka sygnowana J.MICHROWSKI / GRAWER - WARSZAWA / NOWY ŚWIAT 15
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, emalia, 37.5 x 40.6 mm, 19.98 g, patyna, pięknie zachowana
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 398-399

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 461

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  840 zł
4)  800 zł
5)  780 zł