Meksyk, medal III wizyta Jana Pawła II w Meksyku, sierpień 1993

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 22:02:00
188474
Opis: Meksyk, medal III wizyta Jana Pawła II w Meksyku, sierpień 1993, Aw: Popiersie papieża na wprost pozdrawiającego tłum i napis JUAN PABLO II MEXICO AGOSTO 1993, Rw: Kościół katolicki w Izamal, napisy III VISITA PASTORAL / ATRIO DE IZAMAL
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 40 mm, srebro 30.33 g, nieco czyszczony, uszkodzony na obrzeżu, wybite stemplem zwykłym
Literatura: Grabowski 0895

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 182

1)  80 zł
2)  80 zł
3)  70 zł