Meksyk, medal III wizyta Jana Pawła II w Meksyku, sierpień 1993
Zakończenie: 24-10-2019 22:02:00
188474
Opis: | Meksyk, medal III wizyta Jana Pawła II w Meksyku, sierpień 1993, Aw: Popiersie papieża na wprost pozdrawiającego tłum i napis JUAN PABLO II MEXICO AGOSTO 1993, Rw: Kościół katolicki w Izamal, napisy III VISITA PASTORAL / ATRIO DE IZAMAL |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 40 mm, srebro 30.33 g, nieco czyszczony, uszkodzony na obrzeżu, wybite stemplem zwykłym |
Literatura: | Grabowski 0895 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 199