Kanada, medal - wizyta Jana Pawła II w Kanadzie, 1984
Zakończenie: 24-10-2019 21:58:40
188485
Opis: | Kanada, medal - wizyta Jana Pawła II w Kanadzie, 1984, sygnowany: ITALY, Maba - Maurizio Baldessari; Aw: Głowa papieża zwrócona w lewo i napis JOANNES PAULUS II PONT MAX, Rw: Jezus podtrzymujący głowę człowieka, z boku napis DOMINE AD QUEM IBIMUS ? VERBA VITAE HABES, u dołu CANADAM VISIT 9-20 SEPT 1984 |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 50 mm, brąz, piękny |
Literatura: | Grabowski - |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 487