Dominikana, medal - podróż apostolska Jana Pawła II na Dominikanę, 1992
Zakończenie: 24-10-2019 21:58:20
188481
Opis: | Dominikana, medal - podróż apostolska Jana Pawła II na Dominikanę, 1992, Aw: Popiersie Jana Pawła II lekko w lewo, wokoło JUAN PABLO II VISITA SANTO DOMINGO, Rw: Klasztor Convento de los Dominicos, wokoło napis REPUBLICA DOMINICANA PERIODO PRESIDENCIAL ANTONIO GUZMAN |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 40 mm, brąz, drobne uszkodzenia obrzeża, miejscowa patyna na awersie |
Literatura: | Grabowski - |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 272