Dominikana, medal - podróż apostolska Jana Pawła II na Dominikanę, 1992

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 21:58:20
188481
Opis: Dominikana, medal - podróż apostolska Jana Pawła II na Dominikanę, 1992, Aw: Popiersie Jana Pawła II lekko w lewo, wokoło JUAN PABLO II VISITA SANTO DOMINGO, Rw: Klasztor Convento de los Dominicos, wokoło napis REPUBLICA DOMINICANA PERIODO PRESIDENCIAL ANTONIO GUZMAN
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 40 mm, brąz, drobne uszkodzenia obrzeża, miejscowa patyna na awersie
Literatura: Grabowski -

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 242

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  24 zł