Chlie, medal na pamiątkę wizyty Jana Pawła II w Chile, 1987

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 21:58:00
188484
Opis: Chlie, medal na pamiątkę wizyty Jana Pawła II w Chile, 1987, Aw: Popiersie papieża 3/4 w lewo, w dolnej części sygnatura F.ORE.P. 86, w otoku ViSITA APOSTOLICA CHILE 1987, Rw: Dłoń trzymająca laskę krzyżową, z lewej pięciopromienna gwiazda, na dole sygnatura P.URZÚA L., w otoku JUAN PABLO II - MENSAJERO DE LA VIDA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 50 mm, brąz, drobne obicia na rancie, polakierowany i lekko czyszczony
Literatura: Grabowski 0587

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 162

1)  32 zł
2)  30 zł