Chlie, medal na pamiątkę wizyty Jana Pawła II w Chile, 1987
Zakończenie: 24-10-2019 21:58:00
188484
Opis: | Chlie, medal na pamiątkę wizyty Jana Pawła II w Chile, 1987, Aw: Popiersie papieża 3/4 w lewo, w dolnej części sygnatura F.ORE.P. 86, w otoku ViSITA APOSTOLICA CHILE 1987, Rw: Dłoń trzymająca laskę krzyżową, z lewej pięciopromienna gwiazda, na dole sygnatura P.URZÚA L., w otoku JUAN PABLO II - MENSAJERO DE LA VIDA |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 50 mm, brąz, drobne obicia na rancie, polakierowany i lekko czyszczony |
Literatura: | Grabowski 0587 |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 177