Wielka Brytania, 5 funtów, 2017
Zakończenie: 24-10-2019 21:57:00
188800
Opis: | Wielka Brytania - Elżbieta II od 1952, 5 funtów, 2017, Royal Mint, moneta z serii Płonące Bestie Królowej - Smok |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 38.61 mm, srebro pokryte rutenem i złocone 62.50 g, nakład jedyne 200 sztuk, piękne i rzadkie, moneta w oryginalnym pudełku z certyfikatem nr. 080 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 756