Wielka Brytania, 5 funtów, 2016
Zakończenie: 24-10-2019 21:56:40
188798
Opis: | Wielka Brytania - Elżbieta II od 1952, 5 funtów, 2016, Royal Mint, moneta z serii Płonące Bestie Królowej - Lew |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 38.61 mm, srebro pokryte rutenem i złocone 62.36 g, nakład jedyne 200 sztuk, piękne i rzadkie, moneta w oryginalnym pudełku z certyfikatem nr. 107 |
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 489