Węgry, denar, 1526 KB
Zakończenie: 24-10-2019 21:56:20
Węgry, denar, 1526 KB
188512
Opis: | Węgry - Ludwik II Jagiellończyk 1516-1526, denar, 1526 KB, Krzemnica, Aw: Tarcza herbowa, LVDOVICVS R VNGAR, Rw: Rw: Madonna z Dzieciątkiem, PATRONA VNGARIE |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 0.47 g, delikatna patyna |
Literatura: | Huszár 841, Pohl 255-19 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 100