Węgry, denar, 1510 K
Zakończenie: 24-10-2019 21:55:00
Węgry, denar, 1510 K
188509
Opis: | Węgry - Władysław II Jagiellończyk 1490-1516, denar, 1510 K, Krzemnica, Aw: Tarcza herbowa, WLADISLAI R VNGARI, Rw: Madonna z Dzieciątkiem, PATRONA VNGARIE |
Stan zachowania: | II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 0.54 g, patyna |
Literatura: | Huszár 811, Pohl 253-7 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 177