Niemcy, 2/3 talara (gulden), 1833

Rozpoczęcie: 14-10-2019 18:00
Zakończenie: 24-10-2019 21:41:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 21:41:00
188587
Opis: Niemcy - Hanower - Wilhelm IV 1830-1837, 2/3 talara (gulden), 1833, Clausthal
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny egzemplarz
Literatura: AKS 85, Jaeger 35

Cena wywoławcza: 840 zł
Cena szacunkowa: 1 400 zł
Ilość odsłon: 122