Niemcy, 2/3 talara (gulden), 1833
Zakończenie: 24-10-2019 21:41:00
188587
Opis: | Niemcy - Hanower - Wilhelm IV 1830-1837, 2/3 talara (gulden), 1833, Clausthal |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna, bardzo ładny egzemplarz |
Literatura: | AKS 85, Jaeger 35 |
Cena wywoławcza: 840 zł
Cena szacunkowa: 1 400 zł
Ilość odsłon: 139