Niemcy, gulden, 1863
Zakończenie: 24-10-2019 21:36:40
Niemcy, gulden, 1863
188592
Opis: | Niemcy - Badenia - Fryderyk I 1856-1907, gulden, 1863, Karlsruhe, zawody strzeleckie w Mannheim |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna, ładnie zachowane |
Literatura: | AKS 136, Jaeger 78 |
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 128