Austria, talar, 1801
Zakończenie: 24-10-2019 21:29:40
Austria, talar, 1801
188582
Opis: | Austria - Gurk - biskupstwo - Franciszek Ksawery von Salm 1784-1822, talar, 1801, Wiedeń, Aw: Popiersie biskupa w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa, po bokach napis |
Stan zachowania: | I-/II+, Nearly Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro 28.08 g, ładna stara patyna, pięknie zachowany |
Literatura: | Dav. 40 |
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 183