Austria, talar, 1629
Zakończenie: 24-10-2019 21:27:40
Austria, talar, 1629
188580
Opis: | Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Paris graf Lodron 1619-1653, talar, 1629, Salzburg, Aw: Postać św. Ruperta na wprost, wokoło SANCT RVDBER - TVS EPS SALIS 1629; Rw: Madonna z dzieciątkiem na wprost, wokoło PARIS D G ARCHI EPS SAL SE AP LE |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 28.88 g, ładna, stara patyna |
Literatura: | Probszt 1204, Zöttl 1480 |
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 286