Austria, 3 krajcary, 1660

Austria, 3 krajcary, 1660

Austria, 3 krajcary, 1660

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 21:26:00
188557
Opis: Austria - arcyksiążę Ferdynand Karol 1632-1662, 3 krajcary, 1660, Hall
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, moneta bardzo ładnie zachowana
Literatura: M.-T. jak 519

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 197

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  75 zł
4)  65 zł
5)  48 zł