Polska, ort, 1615

Polska, ort, 1615

Polska, ort, 1615

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 20:37:40
188576
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1615, Gdańsk, popiersie z płaską kryzą, herb Gdańska w ozdobnej tarczy, kropka za łapą niedźwiedzia
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 7488 (R2), Shatalin GD15-8 (R2)

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 340

1)  1 000 zł
2)  1 000 zł
3)  720 zł
4)  700 zł
5)  640 zł
6)  620 zł
7)  600 zł