Polska, ort, 1624
Polska, ort, 1624
Cena wylicytowana: 145 zł
188740
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1624, Bydgoszcz, końcówka napisu PRV M |
Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: |
miejscowa patyna |
Shatalin BD24-32 |
Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 176
1) 145 zł
2) 140 zł
3) 130 zł
4) 100 zł
5) 75 zł
6) 70 zł
min |