Węgry, denar
Zakończenie: 24-10-2019 20:20:00
Węgry, denar
188493
Opis: | Węgry - Stefan II 1116-1131, denar, Aw: Długi krzyż z klinowymi poprzeczkami i kulkami w kątach; Rw: W kółku krzyżyk z klinami w kątach, pseudolegenda |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro, 0.50 g, kolorowa patyna, piękny |
Literatura: | Frynas H.10.8, Huszár 76 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 208