Ruś, grzywna nowogrodzka, XV w.

Cena wylicytowana: 2 600 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 20:19:20
188226
Opis: Ruś - Nowogród, grzywna nowogrodzka, XV w.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 126.7 mm, 205.68 g

Cena końcowa: 2 600 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 473

1)  2 600 zł
2)  2 500 zł