Cesarstwo Rzymskie, follis, 297-298
Zakończenie: 24-10-2019 20:18:40
188860
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Galeriusz 305-311 - jako cezar 293-305, follis, 297-298, Heraclea, Aw: Głowa cezara w wieńcu laurowym w prawo, GAL VAL MAXIMIANVS NOB CAES, Rw: Stojący w lewo Genius, trzymający modius i róg obfitości, GENIO POPVLI ROMANI, w odcinku HTΔ |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz srebrzony 9.58 g, delikatna, zielona patyna na zachowanym srebrzeniu |
Literatura: | RIC 20b |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 231