Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 246

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 20:17:20
188863
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Filip I Arab 244-249, sestercja, 246, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP M IVL PHILLIPVS AVG, Rw: Felicitas stojąca w lewo, trzymająca długi kaduceusz oraz róg obfitości, po obu stronach S - C, w otoku P M TR P III COS P P
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 19.86 g, stara, zielona patyna, nieprawidłowe wykonanie stempla awersu
Literatura: RIC 149a (ale COS a nie jak błędnie podaje RIC COS II)

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 267

1)  170 zł
2)  170 zł
3)  150 zł