Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 246
Zakończenie: 24-10-2019 20:17:20
188863
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Filip I Arab 244-249, sestercja, 246, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP M IVL PHILLIPVS AVG, Rw: Felicitas stojąca w lewo, trzymająca długi kaduceusz oraz róg obfitości, po obu stronach S - C, w otoku P M TR P III COS P P |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 19.86 g, stara, zielona patyna, nieprawidłowe wykonanie stempla awersu |
Literatura: | RIC 149a (ale COS a nie jak błędnie podaje RIC COS II) |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 283