Rosja, 10 rubli, 1766 СПБ - TI

Cena wylicytowana: 8 800 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 20:13:20
188879
Opis: Rosja - Katarzyna II 1762-1796, 10 rubli, 1766 СПБ - TI, Petersburg
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto 12.98 g, uszkodzenie na rewersie
Literatura: Bitkin 12 (R), Diakov 123, GM V.5, Fr. 129a

Cena końcowa: 8 800 zł
Cena wywoławcza: 4 800 zł
Cena szacunkowa: 8 000 zł
Ilość odsłon: 918

1)  8 800 zł
2)  8 600 zł
3)  8 200 zł
4)  8 000 zł
5)  6 400 zł
6)  6 200 zł
7)  6 000 zł
8)  5 400 zł
9)  5 000 zł
10)  4 900 zł
11)  4 800 zł