wydawnictwa polskie, zestaw 7 książek
Zakończenie: 24-10-2019 20:12:40
188929
Opis: | wydawnictwa polskie, zestaw 7 książek, w skład zestawu wchodzi: Anna Szemiothowa - Numizmatyka starożyna, katalog wystawy stałej, Warszawa 1951, Wojciech Niemirycz - Wspomnienia warszawskiego numizmatyka, Białystok 2000, Pieniądz fałszywy, Łomża 1995, Maciej Salamon - Mennictwo cesarstwa bizantyńskiego, Warszawa 1980, Juliusz Mękicki - Monety Rusi Czerwonej w XIV-XV w., Warszawa 1983, Zbigniew Żabiński - Zagadnienia prawne numizmatyki, Warszawa 1971, Literatura numizmatyczna w zbiorach Centralnej Bibliotek Wojskowej, Warszawa 1965 |
Stan zachowania: | II-/II+, |
Dodatkowe informacje: | razem 7 sztuk |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 414