czasopisma, Wiadomości Numizmatyczne, rok XXVIII, zeszyt 3-4 (109-110), Warszawa 1984
Zakończenie: 24-10-2019 20:12:00
188891
Opis: | czasopisma, Wiadomości Numizmatyczne, rok XXVIII, zeszyt 3-4 (109-110), Warszawa 1984 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 128 str. formatu B5, oprawa kartonowa, wewnątrz m.in teksty R. Kiersnowskiego o dawnych pieniądzach litewskich, T. Szczurka o znaleziskach monet średniowiecznych nad Odrą i Wartą |
Cena wywoławcza: 9 zł
Cena szacunkowa: 15 zł
Ilość odsłon: 175