wydawnictwa polskie, Mikołaj Kotlar - Znaleziska monet z XIV-XVII wieku na obszarze Ukraińskiej..
Zakończenie: 24-10-2019 20:11:20
188909
Opis: | wydawnictwa polskie, Mikołaj Kotlar - Znaleziska monet z XIV-XVII wieku na obszarze Ukraińskiej SRR - materiały, Ossolineum 1975 |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 320 stron formatu B5, oprawa kartonowa, katalog znalezisk notowanych na terenach ukraińskiej SSR, zaklejona okładka, ślady zawilgocenia |
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 262