wydawnictwa polskie, Andrzej Banach - Kobiety na monetach, Ossolineum 1988
Zakończenie: 24-10-2019 20:11:00
188907
Opis: | wydawnictwa polskie, Andrzej Banach - Kobiety na monetach, Ossolineum 1988 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 174 strony, oprawa miękka lakierowana, bogato ilustrowane opracowanie obejmujące zmiany wizerunków kobiet na monetach od starożytności po współczesność |
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 188