wydawnictwa polskie, Jarosław Dutkowski - Ceny złotych monet polskich i z Polską związanych na ..
Zakończenie: 24-10-2019 20:10:20
188905
Opis: | wydawnictwa polskie, Jarosław Dutkowski - Ceny złotych monet polskich i z Polską związanych na aukcjach z lat 1960-1998, Gdańsk 1998 |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 455 stron formatu A5, oprawa kartonowa, okładka lekko pozaginana, ale wnętrze w pięknym stanie |
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 280