wydawnictwa polskie, Paszkiewicz Borys - Skarb z ogrodu klasztornego w Lubiążu, Warszawa 1993
Zakończenie: 24-10-2019 20:10:00
188906
Opis: | wydawnictwa polskie, Paszkiewicz Borys - Skarb z ogrodu klasztornego w Lubiążu, Warszawa 1993 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 78 stron + 27 tablic formatu A5, oprawa kartonowa, ładnie zachowane |
Cena wywoławcza: 9 zł
Cena szacunkowa: 15 zł
Ilość odsłon: 269