wydawnictwa polskie, Barbara Pietroń - Monety i medale z kolekcji Stanisława Niewiteckiego w zb..
Zakończenie: 24-10-2019 20:09:40
188896
Opis: | wydawnictwa polskie, Barbara Pietroń - Monety i medale z kolekcji Stanisława Niewiteckiego w zbiorach Muzeum Okręgowego im. L. Wyczółkowskiego w Bydgoszczy, Bydgoszcz 1999 |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 66 stron formatu ok. A4, oprawa kartonowa, ciekawy katalog zbioru Stanisława Niewiteckiego, który stopniowo wykupywało Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy |
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 247