wydawnictwa polskie, Barbara Pietroń - Monety i medale z kolekcji Stanisława Niewiteckiego w zb..

Cena wylicytowana: 28 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 20:09:40
188896
Opis: wydawnictwa polskie, Barbara Pietroń - Monety i medale z kolekcji Stanisława Niewiteckiego w zbiorach Muzeum Okręgowego im. L. Wyczółkowskiego w Bydgoszczy, Bydgoszcz 1999
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 66 stron formatu ok. A4, oprawa kartonowa, ciekawy katalog zbioru Stanisława Niewiteckiego, który stopniowo wykupywało Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy

Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 235

1)  28 zł
2)  26 zł
3)  10 zł
4)  9 zł
5)  8 zł
6)  7 zł