wydawnictwa polskie, Muzeum Zamkowe w Malborku - Czar srebra i magia złota. W kręgu monet i med..

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 20:09:20
188894
Opis: wydawnictwa polskie, Muzeum Zamkowe w Malborku - Czar srebra i magia złota. W kręgu monet i medali Prus Królewskich - katalog wystawy, Malbork 2007
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 331 stron formatu ok. A4, oprawa twarda, bogato ilustrowany katalog, bardzo ładnie zachowany

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 260

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  65 zł
4)  55 zł
5)  50 zł
6)  44 zł
7)  42 zł
8)  40 zł