wydawnictwa polskie, Rewoliński Teofil - Katalog medali religijnych odnoszących się do kościoła..
Zakończenie: 24-10-2019 20:09:00
188898
Opis: | wydawnictwa polskie, Rewoliński Teofil - Katalog medali religijnych odnoszących się do kościoła katolickiego we wszystkich krajach dawnej polski, zbioru Dr. Md. T. Rewolińskiego w Radomiu 1887, Warszawa 2001 |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 100 + 88 stron, 30 tablic, format A4, oprawa kartonowa ze skrzydełkami, podstawowy katalog medalików polskich z XIX wieku, bardzo ładnie wydany w reprincie PTN |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 447