wydawnictwa polskie, Więcek Adam - Medale Piastów Śląskich, Warszawa 1958
Zakończenie: 24-10-2019 20:08:20
188910
Opis: | wydawnictwa polskie, Więcek Adam - Medale Piastów Śląskich, Warszawa 1958 |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 79 stron + 27 tablic, format B5, oprawa kartonowa z obwolutą, bardzo ciekawe opracowanie medali Piastów śląskich, zniszczona obwoluta, środek bardzo ładny |
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 141